Кошик
22 відгуків
promo_banner

МОНТАЖ МОДУЛЬНОЇ ПЛИТИ TM «OSTA» В ТРЕНАЖЕРНОМУ ЗАЛІ.

МОНТАЖ МОДУЛЬНОЇ ПЛИТИ TM «OSTA» В ТРЕНАЖЕРНОМУ ЗАЛІ.

Компанія TM «OSTA» спільно з ПП «Подилюкс» р. Хмельницький здійснила поставку і монтаж модульної плити в тренажерному залі р. Луцьк. Замовником для монтажу були обрані два види плит Кольчуга і Павук. Основне покриття в залі модуль плита «Кольчуга», а в місцях з підвищеним навантаженням використовували модульну плиту «Павук», яка витримує до 3 т / дм 2.

Покриття підлоги в тренажерному залі повинно бути не тільки зручним, але і абсолютно безпечним для спортсменів. Вибираючи підходящий матеріал для свого приміщення, обов'язково зверніть увагу на модульний підлогу з ПВХ компанії ТМ «OSTA». Це інноваційне покриття відповідає всім європейським стандартам якості, і виготовляється за допомогою останніх розробок і новітніх технологій. Різна товщина матеріалу дозволяє вибрати найбільш вдале покриття для спортивних та фітнес залів, в залежності від розмірів і особливостей діяльності.

Компанія TM «OSTA» пропонує своїм покупцям якісні, довговічні і міцні підлогові покриття, які витримують вагу будь-яких тренажерів та іншого спортивного інвентарю. До того ж, така підлога виключає зісковзування ніг спортсменів під час виконання вправ, і робить тренування більш безпечною і ефективною. Модульне підлогове покриття для спортзалів є справжньою знахідкою для тих замовників, які хочуть забезпечити стабільність, довговічність, і уникнути виникнення нещасних випадків під час занять і змагань. Монтаж підлоги модульної плити для спортзалів не забирає багато часу, і дозволяє за короткий час в буквальному сенсі змінити і вдосконалити будь-який зал.

Переваги модульних підлоги з ПВХ:

 • Висока стійкість до механічних і точковим навантажень. Матеріал може використовуватися в будь-яких приміщеннях, в тому числі тренажерних залах, у місцях проведення змагань, так як модульний підлогу з легкістю встановлюється і дуже швидко демонтується.
 • Противоскользящая поверхность и высокая амортизация. Особое покрытие исключает возникновение неудобств и получение травм во время тренировки, а амортизирующие свойства помогают сделать занятия более эффективными.
 • Отсутствие бликов. Поверхность модульной плиты TM «OSTA» исключает появление световых бликов и делает тренировку более комфортной и безопасной.
 • Износостойкость. Прочность и надежность – вот основные характеристики модульных плит из ПВХ, именно поэтому все большее количество крупных компаний, спортивных комплексов выбирают для своих помещений напольное покрытие TM «OSTA».
 • Устойчивость к механическим воздействиям. Даже при не очень аккуратном обращении пол из ПВХ в течение долгого времени не теряет своего привлекательного вида.
 • Имеют влагоотталкивающие свойства. Настилы из ПВХ не абсорбируют жидкость, что позволяет обеспечить в зале для спорта гигиеничность и чистоту.
 • Не требуют специального ухода. Современное модульное покрытие из ПВХ не нужно обрабатывать особыми средствами, достаточно просто поддерживать чистоту с помощью влажной и сухой уборки.
 • Легкість монтажу. Модульне підлогове покриття для залів важкої атлетики та інших видів спорту укладаються в найкоротші терміни. Вам не доведеться надовго закривати спортивний зал, щоб зробити його більш зручним і комфортним.

    

Інші статті
 • Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
  Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
  Коли мова йде про безпеку, кожна деталь має значення. Інноваційні технології змінили підхід до створення бомбосховищ і забезпечення їх надійністю. Серед ключових елементів, які грають критичну роль у забезпеченні безпеки і комфорту в бомбосховищі, модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" стала справжньою революцією.
 • Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
  Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
  Складські приміщення вимагають надійних та практичних рішень для підлоги, які можуть витримати великі навантаження та забезпечити безпечність і ефективність робочих процесів. У цьому контексті модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» стає відмінним вибором. Давайте розглянемо, чому модульна підлога є ключовим рішенням для складських приміщень і як вона відповідає потребам сучасного бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner