Кошик
22 відгуків
promo_banner

ОСВОЄНО ВИПУСК НОВОГО ВИДУ ПРОДУКЦІЇ — МОДУЛЬ-ПЛИТА «ГЛАДКА» УНІВЕРСАЛЬНА

ОСВОЄНО ВИПУСК НОВОГО ВИДУ ПРОДУКЦІЇ — МОДУЛЬ-ПЛИТА «ГЛАДКА» УНІВЕРСАЛЬНА

Компанія TM "OSTA" приступила до виробництва нового виду продукції модуль-плити "Гладка" універсальна. Плита може бути виконана в двох варіантах: модуль-плита «Кольчуга» полегшена або модуль-плита «Павук» посилена.

В процесі монтажу підлог модуль плитами ТМ «OSTA» на різних підприємствах гостро стало питання повної герметизації швів для досягнення повної герметичності поверхні підлоги по системі ХАССП (HACCP). Особливо гостро це питання підіймається на підприємствах харчової та фармакологічної промисловості, до яких пред'являються підвищені вимоги до дотримання певного рівня мікробіологічних та санітарно-гігієнічних показників, і які вимагають повної герметичності підлоги для вологого прибирання.

НАССР або Система якості управління безпекою харчових продуктів — це насамперед попереджуючі дії, систематична ідентифікація, оцінка і контроль потенційно небезпечних факторів (біологічних, хімічних, фізичних).

Відповідно для вирішення даної проблеми конструкторським бюро компанії ТМ "OSTA" була розроблена модуль - плита, яка в процесі монтажу має можливість спаюватися між собою прутком з ПВХ фірм Leister, Tagert, Herz та ін. В процесі пайки утворюється абсолютно герметичний масив статі, який не пропускає вологу і не боїться ніяких агресивних середовищ. Модуль-плиту «Гладка» можна мити різними спеціалізованими миючими рідинами.

Особливістю модуль-плити є наявність спеціальної крайки на лицьовій поверхні, при з'єднанні плит між собою, утворюється паз для зварювання ПВХ прутом (див. Відео внизу). Після зварювання плит між собою, утворюється абсолютно герметичний масив. Лицьова поверхня модуль-плити «Гладка» універсальна прикрашена дрібним тисненням для більш щільного зчеплення з поверхнею. Такий вид малюнка дає можливість використовувати виріб у приміщеннях, де в процесі експлуатації важливо відсутність вібрації між поверхнею підлоги і складовими механізмами, що використовуються в приміщенні. Зазначений вид модуль-плити випускається в двох модифікаціях: полегшена і посилена. Відмінність полягає в тильній стороні модуль-плити. Вона може бути виконана у вигляді тильного боку модуль-плити «Кольчуга» полегшена або модуль-плити «Павук» (див. ПРОДУКЦІЯ). Відмінність між модифікаціями рівні статичного навантаження на одну плиту: полегшена модуль-плита «Кольчуга» — 2 т / дм2, посилена модуль-плита «Павук» — 3 т / дм2. Модуль-плита «Гладка» універсальна ТМ «OSTA» оснащена універсальними замками, з допомогою яких вона може з'єднуватися як між собою, так і з іншими видами плит ТМ «OSTA» .

Область застосування модуль-плита «Гладка» універсальна:

 • На підприємствах громадського харчування ( ХАССП для закладів громадського харчування );
 • Торговими закладами;
 • Сільгоспвиробниками сировини: агрохолдингами, агрофірмами, фермерськими господарствами;
 • Виробниками кормів, добрив, пестицидів;
 • Виробниками миючих, дезінфікуючих засобів та обладнання;
 • Тими, хто займається зберіганням, упаковкою, фасуванням готової продукції.
 • У виробничих приміщеннях харчової та фармакологічної промисловості;
 • В пекарнях і кондитерських цехах;
 • У приміщеннях для занять фітнесом, ролледрому, вуличних спортивних майданчиках;
 • У СТО, автомийках відкритого або закритого типу, паркінгах;
 • В стайнях, тваринницьких фермах;
 • На відкритих або закритих терасах;
 • На вантажних рампах, причалах порту.

Герметизація швів модульної плити «Гладка» універсальна.

ПОСЛУГА ПО ГЕРМЕТИЗАЦІЇ ШВІВ.

Застосовується при монтажі приміщень з високою вологістю і з необхідністю постійного вологого прибирання, а саме:
— в приміщеннях підприємств харчової промисловості;
— в приміщеннях підприємств з виробництва засобів гігієни і косметики;
— фармакологічних підприємствах;
— автомобільні мийки;
— в зонах заміни масла;
— на відкритих терасах, зонах біля басейну;
Послуга надається при покупці від 150 кв. м.
Ціна послуги: 65 грн / кв. м.
У разі виїзду за межі Києва і Київської обл. додатково оплачуються витрати.

  

Інші статті
 • Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
  Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
  Коли мова йде про безпеку, кожна деталь має значення. Інноваційні технології змінили підхід до створення бомбосховищ і забезпечення їх надійністю. Серед ключових елементів, які грають критичну роль у забезпеченні безпеки і комфорту в бомбосховищі, модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" стала справжньою революцією.
 • Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
  Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
  Складські приміщення вимагають надійних та практичних рішень для підлоги, які можуть витримати великі навантаження та забезпечити безпечність і ефективність робочих процесів. У цьому контексті модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» стає відмінним вибором. Давайте розглянемо, чому модульна підлога є ключовим рішенням для складських приміщень і як вона відповідає потребам сучасного бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner