Кошик
21 відгук
promo_banner

МОНТАЖ МОДУЛЬНОЇ ПЛИТИ ТМ «OSTA» У ВИРОБНИЧОМУ ПРИМІЩЕННІ КОМПАНІЯ ЛІЗОФОРМ МЕДІКАЛ

МОНТАЖ МОДУЛЬНОЇ ПЛИТИ ТМ «OSTA» У ВИРОБНИЧОМУ ПРИМІЩЕННІ КОМПАНІЯ ЛІЗОФОРМ МЕДІКАЛ

В силу своєї специфіки до приміщень компанії Лізоформ Медікал пред'являють суворі вимоги до якості будівельних і оздоблювальних матеріалів. Найважливішим критерієм при виборі підлоги була можливість підтримки ідеального санітарного стану приміщення, а також їх бесшовность для забезпечення відсутності освіти місць скупчення бруду, бактерій, мікробів і т. п. на поверхні підлоги.

Об'єкт, на якому здійснювався монтаж – промислове приміщення площею 100 квадратних метрів, обладнаний спецтехнікою. Підлогу спочатку був покритий старими радянський підлогою, на якому за довгий термін експлуатації з'явилися вибоїни та тріщини.

Рішенням було укладання модульного підлоги ТМ «OSTA» по блоках з подальшою герметизацією швів. Фахівці нашої компанії зробили монтаж модульних плит за 3 робочих дні, без демонтажу обладнання і зупинки виробництва.

Інші статті
  • Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
    Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
    Коли мова йде про безпеку, кожна деталь має значення. Інноваційні технології змінили підхід до створення бомбосховищ і забезпечення їх надійністю. Серед ключових елементів, які грають критичну роль у забезпеченні безпеки і комфорту в бомбосховищі, модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" стала справжньою революцією.
  • Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
    Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
    Складські приміщення вимагають надійних та практичних рішень для підлоги, які можуть витримати великі навантаження та забезпечити безпечність і ефективність робочих процесів. У цьому контексті модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» стає відмінним вибором. Давайте розглянемо, чому модульна підлога є ключовим рішенням для складських приміщень і як вона відповідає потребам сучасного бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner