Кошик
21 відгук
promo_banner

МОДУЛЬНИЙ ПІДЛОГА ТМ «OSTA» ДЛЯ ВИРОБНИЧОГО ПРИМІЩЕННЯ КОМПАНІЇ «ЕЛІТ ДЕКОР».

МОДУЛЬНИЙ ПІДЛОГА ТМ «OSTA» ДЛЯ ВИРОБНИЧОГО ПРИМІЩЕННЯ КОМПАНІЇ «ЕЛІТ ДЕКОР».

Компанія «Еліт Декор», що займається виробництвом ліпного декору і поліуретанових декоративних балок, замовила модульне промислове покриття для підлоги свого виробництва. Ця компанія широко відома на ринках України, Білорусії, Молдови, Німеччини та Казахстану високою якістю вироблених декоративних елементів. Виробництво подібних литих конструкцій тісно пов'язане з пылеобразующей обробкою виробів: обрізка облая, шліфовка, грунтовка, фарбування і т. д. Спочатку виробничі приміщення клієнта були обладнані бетонною стяжкою, у зв'язку з чим, якісна прибирання приміщення не уявлялася можливою. Крім постійно пылящего виробництва сама бетонна стяжка, як відомо, володіє високою здатністю генерування пилу. Саме ці чинники були причиною пошуку нового статевого покриття для виробничих приміщень.

Крім модульного підлоги клієнт розглядав покриття у вигляді наливної підлоги, клінкерної плитки і наливним підлогою із застосуванням епоксидних смол. Клієнт ретельно розглянув переваги нашого покриття з точки зору вирішення своєї задачі. Для нього був важливий термін експлуатації покриття, його зносостійкість, стійкість до ударних навантажень, простота прибирання і обслуговування. Також, для клієнта виявилася важливою маса підлогового покриття, так як виробничі приміщення розташовані на другому поверсі виробничої будівлі організованого за допомогою не особливо потужних опорних конструкцій. Клієнт перед прийняттям рішення зробив інженерні розрахунки маси, яку може витримати перекриття поверху, після чого здійснив замовлення підлоги для виробничого цеху — OSTA. Укладання технічного підлогового покриття компанія OSTA взяла на себе.

Серед виробничих приміщень замовника підлягають укладанні були два суміжних коридору, один з яких був з виходом на майданчики двох сходів і вантажний ліфт. Також, застеляли: реставраційний цех, два проміжних складу виробів, склад готової продукції і малярський цех. Загальна площа склала близько 1000 квадратних метрів.

Монтаж виробничого підлоги здійснювався без повного виносу обладнання з приміщень за принципом: після закінчення частині монтажу в приміщенні обладнання замовника переносилося на вже зібраний підлогу, звільняючи тим самим поле для подальшого монтажу. Перед укладанням плитки в цех Замовник ретельно очистив основу і завдав шар ґрунтовки на бетонну стяжку. Монтаж покриття злегка ускладнила досить часта, химерна підрізування модульних плит під стаціонарне обладнання замовника у вигляді вентиляційних труб, труб з повітрям під тиском, підводів кабелів живлення, стійок перегородок між цехами і т. п. Тим не менш, монтажній бригаді OSTA знадобилося близько 50 годин для монтажу підлоги на такому великому виробництві.
Нижче наводимо галерею фотографій за проектом. Для забезпечення комерційної таємниці клієнта на обладнання накладена маска.

 

  

Інші статті
  • Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
    Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
    Коли мова йде про безпеку, кожна деталь має значення. Інноваційні технології змінили підхід до створення бомбосховищ і забезпечення їх надійністю. Серед ключових елементів, які грають критичну роль у забезпеченні безпеки і комфорту в бомбосховищі, модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" стала справжньою революцією.
  • Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
    Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
    Складські приміщення вимагають надійних та практичних рішень для підлоги, які можуть витримати великі навантаження та забезпечити безпечність і ефективність робочих процесів. У цьому контексті модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» стає відмінним вибором. Давайте розглянемо, чому модульна підлога є ключовим рішенням для складських приміщень і як вона відповідає потребам сучасного бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner