Кошик
21 відгук
promo_banner

ОДНИМИ З ПЕРШИХ НАШИХ ПАРТНЕРІВ, ЯКИЙ ВСТАНОВИЛИ МОДУЛЬНІ ПЛИТИ ТМ «OSTA» СТАЛА КОМПАНІЯ «ПЛАЗМА — МАЙСТЕР».

ОДНИМИ З ПЕРШИХ НАШИХ ПАРТНЕРІВ, ЯКИЙ ВСТАНОВИЛИ МОДУЛЬНІ ПЛИТИ ТМ «OSTA» СТАЛА КОМПАНІЯ «ПЛАЗМА — МАЙСТЕР».

Одним з найперших наших Партнерів, які придбали та встановили у Себе на виробництві модульні підлоги ТМ «OSTA» на початку 2017 року була Компанія «Плазма — майстер». Керівництво Компанії «Плазма Майстер» придбали та встановили у Себе на виробництві 100 квадратних метрів модульних підлоги ТМ «OSTA». Хочемо звернути Вашу увагу, що це було свідоме рішення встановити у Себе на виробництві новинку, тобто абсолютно новий товар, який раніше не застосовувався на ринку України. І керівництво Компанії «Плазма Майстер» прийняло мудре рішення, купуючи модульні підлоги ТМ «OSTA».
Враховуючи напрям виробничої діяльності, у Компанії " Плазма Майстер, виникла необхідність у розширенні виробничих-площ і було прийнято рішення переїхати на іншу виробничу площадку, за межі міста Києва, де і площа приміщень більше і оренда цих приміщень значно нижче, ніж в Києві. Модульні підлоги ТМ «OSTA» перебуваючи в експлуатації понад 18 місяців, які зарекомендували себе з найкращої сторони, які «на ділі» пройшли перевірку характеристик і властивостей, що заявляє Виробник модульних підлоги ТМ «OSTA» — українська Компанія «OSTA», a саме:

— простота укладання

— міцність

— довговічність експлуатації

— стійкість до хімічних реагентів і температурних коливань

— не вимагає спеціальної підготовки поверхні перед установкою

— естетичність

На практиці перевірили одне з переваг модульних підлоги ТМ «OSTA» перед іншими підлоговими покриттями, це «легкість монтажу і можливість демонтажу».
Компанія «Плазма Майстер» досить легко демонтувала модульні плити ТМ «OSTA» в виробничих приміщеннях на попередньому місці локації і благополучно встановила ці модульні плити ТМ «OSTA» на новому місці, в новому виробничому приміщенні.
Головне — наш Партнер, не зазнав додаткових витрат при переїзді на нове місце виробництва, пов'язаних з підлоговим покриттям.
Учитывая, что новые производственные помещения больше по площади, Компания «Плазма Мастер» приобрела и установила у Себя на производстве дополнительно 100 метров квадратных модульных полов ТМ «OSTA».

Специалисты Компании OSTA выполнили пожелания и запросы нашего Партнера Компании «Плазма Мастер».
Со своей стороны хотим поблагодарить Руководство Компании Плазма Мастер за доверие и выбор нашей продукции модульных полов ТМ «OSTA».

ТОВ фірма «Плазма-Майстер Лтд» засновано у 1992 р. фахівцями в області технології зварювання та наплавлення, має науково-виробничий профіль і спеціалізується на виконанні складних инженероемких робіт.

Інші статті
  • Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
    Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
    Коли мова йде про безпеку, кожна деталь має значення. Інноваційні технології змінили підхід до створення бомбосховищ і забезпечення їх надійністю. Серед ключових елементів, які грають критичну роль у забезпеченні безпеки і комфорту в бомбосховищі, модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" стала справжньою революцією.
  • Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
    Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
    Складські приміщення вимагають надійних та практичних рішень для підлоги, які можуть витримати великі навантаження та забезпечити безпечність і ефективність робочих процесів. У цьому контексті модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» стає відмінним вибором. Давайте розглянемо, чому модульна підлога є ключовим рішенням для складських приміщень і як вона відповідає потребам сучасного бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner