Кошик
21 відгук
promo_banner

МОДУЛЬНИЙ ПІДЛОГА ТМ «OSTA» В КИЇВСЬКОМУ ІННОВАЦІЙНОМУ ТЕРМІНАЛІ НОВОЇ ПОШТИ

МОДУЛЬНИЙ ПІДЛОГА ТМ «OSTA» В КИЇВСЬКОМУ ІННОВАЦІЙНОМУ ТЕРМІНАЛІ НОВОЇ ПОШТИ

КІТ – перший інноваційний термінал в новітній логістичної інфраструктури «Нової пошти». Він відрізняється обладнанням, яке дозволяє швидко сортувати посилки – до 8 тисяч відправлень в годину. На такому підприємстві все повинно бути виконано по вищому розряду. Підлогове покриття повинне бути підібране з урахуванням великої інтенсивності проходження по складу механізмів, а це в свою чергу — електроштабелери рокли, візки і тачки.

Вибираючи міцне і якісне підлогове покриття, замовник зупинився на модуль-плиті посилена «Павук» для вивантаження на рампах і модуль-плиті полегшена «Кольчуга» у центрі сортувального комплексу. Дане покриття повністю відповідало критеріям практичності, зносостійкості і естетики. ПВХ плити компанії ТМ «OSTA» володіють високою зносостійкістю, безпекою у використанні і невибагливістю. ПВХ плитка витримує великі навантаження, тиск техніки і високу прохідність в багатолюдних приміщеннях. Агресивні хімічні речовини і волога не впливають на модульні плити, тому догляд за підлогою простий і не займає багато часу.

Укладання модульного ПВХ підлоги підрядники виконали «Нової пошти», а фахівці компанії ТМ «OSTA» дали консультацію та інструкцію з технічних питань монтажу. Загальна площа приміщення, в якому виконувалася робота, становила 6200 м2. Монтаж підлогового покриття виконаний підрядниками оперативно і в обумовлені терміни (14 днів). Замовник залишився задоволений якістю даної продукції.

 

                          

Інші статті
  • Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
    Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
    Коли мова йде про безпеку, кожна деталь має значення. Інноваційні технології змінили підхід до створення бомбосховищ і забезпечення їх надійністю. Серед ключових елементів, які грають критичну роль у забезпеченні безпеки і комфорту в бомбосховищі, модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" стала справжньою революцією.
  • Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
    Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
    Складські приміщення вимагають надійних та практичних рішень для підлоги, які можуть витримати великі навантаження та забезпечити безпечність і ефективність робочих процесів. У цьому контексті модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» стає відмінним вибором. Давайте розглянемо, чому модульна підлога є ключовим рішенням для складських приміщень і як вона відповідає потребам сучасного бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner