Кошик
21 відгук
promo_banner

УКЛАДАННЯ МОДУЛЬНИХ ПІДЛОГИ ТМ «OSTA» НА АВТОМИЙЦІ «КОМФОРТ»

УКЛАДАННЯ МОДУЛЬНИХ ПІДЛОГИ ТМ «OSTA» НА АВТОМИЙЦІ «КОМФОРТ»

Улітку 2020 року наша компанія ТМ «OSTA» справила укладання модульних підлог на автомийці «КОМФОРТ». Загальна площа мийки для монтажу склала 56 м. кв.

За бажанням замовника модульні плити були покладені в шаховому порядку, використовуючи плити двох кольорів — сірий і чорний. При монтажі використовувалися 114 модульних плит «Гладка» у виконанні «Кольчуга» полегшена, а також 45 порогів для окантовки зливу.

Основними критеріями для замовника були:

 • Підлогове покриття повинне мати протиковзний ефект.
 • Бути простим у прибиранні.
 • Бути пожежобезпечним.
 • Володіти такою якістю, як стійкість до механічного і хімічного впливу.

Особенность эксплуатации полов на автомобильной мойке заключается в постоянной повышенной влажности, а так же больших статических и динамических нагрузках. Кроме того, большое количество моечных помещений имеет крайне маломощные системы отопления, а иногда работает совсем без них. Поэтому покрытие полов автомойки должно быть прочным, износоустойчивым, не пропускать влагу, работать в широком диапазоне температур и не скользить при намокании.

       

Всем этим требованиям отвечает модульное напольное покрытие из ПВХ ТМ «OSTA». Это квадратные водонепроницаемые изделия высокой прочности, оснащённые специальными замками типа «ШИП-ПАЗ. При помощи этих замковых соединений можно собрать сплошное герметичное покрытие, обладающее уникальными технико-эксплуатационными показателями.

               

Інші статті
 • Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
  Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
  Коли мова йде про безпеку, кожна деталь має значення. Інноваційні технології змінили підхід до створення бомбосховищ і забезпечення їх надійністю. Серед ключових елементів, які грають критичну роль у забезпеченні безпеки і комфорту в бомбосховищі, модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" стала справжньою революцією.
 • Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
  Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
  Складські приміщення вимагають надійних та практичних рішень для підлоги, які можуть витримати великі навантаження та забезпечити безпечність і ефективність робочих процесів. У цьому контексті модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» стає відмінним вибором. Давайте розглянемо, чому модульна підлога є ключовим рішенням для складських приміщень і як вона відповідає потребам сучасного бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner