Кошик
21 відгук
promo_banner

Монтаж модульного підлоги ТМ «OSTA» у відділенні Нової Пошти р. Токмак

Монтаж модульного підлоги ТМ «OSTA» у відділенні Нової Пошти р. Токмак

Компанія ТМ «OSTA» продовжує співпрацю з нашим партнером «НОВА ПОШТА». Першим об'єктом, на якому були покладені наші модульні плити став Київський інноваційний термінал Нової Пошти. Після завершення даного об'єкта ми продовжили співпрацю і реалізували ще один об'єкт відділення Нової Пошти №1 в р. Токмак. Клієнту для складського приміщення знадобилося якісне підлогове покриття, яке приховає всі дефекти поточного бетонної підлоги. Нашими фахівцями була обрана модуль-плита "Гладка" у виконанні «Павук» посилена (чорного кольору). Дане підлогове покриття повністю відповідало критеріям клієнта.

 • ДОВГОВІЧНІСТЬ

Модульні підлоги ТМ «OSTA» зроблені з вторинного ПВХ (полівінілхлориду). Властивості даного матеріалу забезпечують тривалу експлуатацію плит.

 • ЕКОНОМІЯ ЧАСУ І КОШТІВ

Модульна плита монтується в найкоротші терміни фахівцями нашої компанії або своїми силами.

 • СТІЙКІСТЬ ДО НАВАНТАЖЕНЬ

Падіння важких предметів не викликає сколів, тріщин, ушкоджень. Така підлога, також, витримує масу виробничого обладнання та складських стелажів.

 • БЕЗ ЗУПИНКИ РОБІТ

Монтаж модульного підлогового покриття ТМ «OSTA» можна зробити без зупинки виробництва і господарської діяльності.

 • ЛЕГКО РЕМОНТУВАТИ

У випадку локальних пошкоджень не потрібно масштабних ремонтних робіт, достатньо лише замінити окремі модулі.

 • СТІЙКІСТЬ ДО ТЕМПЕРАТУР

Модульні плити ТМ «OSTA» володіють підвищеними термоустойчивыми і пожежобезпечними властивостями.

 

Так як пів на складі був обладнаний покриттям з бетону, фахівцями з монтажу було прийнято рішення вирівняти підлогове покриття підсипанням цементно-отсевной суміші. Після вирівнювання бетонної підлоги був проведений монтаж 491 модульної плити. Загальна площа приміщення на якій проводився монтаж склала 240 м. кв.
Укладання модульного ПВХ підлоги ТМ «OSTA» була здійснена за 10 годин без зупинки роботи відділення Нової Пошти. При монтажі плити, відділення працювало у звичайному режимі.

          

 

Інші статті
 • Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
  Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
  Коли мова йде про безпеку, кожна деталь має значення. Інноваційні технології змінили підхід до створення бомбосховищ і забезпечення їх надійністю. Серед ключових елементів, які грають критичну роль у забезпеченні безпеки і комфорту в бомбосховищі, модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" стала справжньою революцією.
 • Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
  Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
  Складські приміщення вимагають надійних та практичних рішень для підлоги, які можуть витримати великі навантаження та забезпечити безпечність і ефективність робочих процесів. У цьому контексті модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» стає відмінним вибором. Давайте розглянемо, чому модульна підлога є ключовим рішенням для складських приміщень і як вона відповідає потребам сучасного бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner