Кошик
21 відгук
promo_banner

МОДУЛЬНІ ПЛИТИ ТМ «OSTA» ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ХОЛОДИЛЬНІЙ КАМЕРІ.

МОДУЛЬНІ ПЛИТИ ТМ «OSTA» ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ХОЛОДИЛЬНІЙ КАМЕРІ.

У компанію TM «OSTA», звернулася компанія ТОВ “ПРИВАТ-ФУД СХІД” (Луганська обл. м. Сєверодонецьк), яка є провідним постачальником продуктів харчування на території України, с завданням обладнати приміщення холодильної камери підлогою.

Eксплуатаційні характеристики підлогового покриття для холодильних камер істотно відрізняється від підлоги в інших промислових приміщеннях. Це пов’язано з тим, що підлоги знаходяться під постійним впливом низьких температур. Тому матеріали і конструкції підлоги для приміщення холодильної камери повинні відповідати ряду вимог:

• Стійкість до низьких температур
 Стійкість до високих механічних навантажень, так як підлогове покриття знаходиться під постійним впливом ваги палет з продукцією, а також частим переміщенням вантажів і спеціальної техніки.
• Стійкість до хімічних речовин і органічних сполук. Для роботи холодильної камери використовуються антифризи і інші спеціальні реагенти. Крім того, характер продуктів, що зберігаються в холодильних камерах, може бути дуже різним: від м’ясних виробів до ліків. Тому важливо, щоб підлоги холодильників не руйнувалися (при попаданні подібних речовин.)
• Простота вбирання.В результаті постійних переміщень вантажів в холодильній камері підлоги часто забруднюються, тому підлогове покриття не повинно затримувати бруд, а також легко митися і переносити очищення за допомогою спеціальних речовин.

Виходячи з усіх вимог, замовником була обрана модуль-плита “Гладка” у виконанні «Павук» посилена (чорного кольору), для монтажу використали 606 плит.

Укладання модульного підлогового покриття з ПВХ виконали підрядники, а фахівці компанії ТМ «OSTA» провели консультацію та інструкцію з технічних питань укладання модульних плит. Загальна площа приміщення холодильної камери, в якій проводилися монтажні роботи, склала 297 м.кв. Монтаж підлогового покриття виконано підрядниками оперативно, без зупинки відвантажень продукції і в обумовлені терміни. Замовник залишився задоволений якістю модульних плит.

  

Інші статті
  • Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
    Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
    Коли мова йде про безпеку, кожна деталь має значення. Інноваційні технології змінили підхід до створення бомбосховищ і забезпечення їх надійністю. Серед ключових елементів, які грають критичну роль у забезпеченні безпеки і комфорту в бомбосховищі, модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" стала справжньою революцією.
  • Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
    Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
    Складські приміщення вимагають надійних та практичних рішень для підлоги, які можуть витримати великі навантаження та забезпечити безпечність і ефективність робочих процесів. У цьому контексті модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» стає відмінним вибором. Давайте розглянемо, чому модульна підлога є ключовим рішенням для складських приміщень і як вона відповідає потребам сучасного бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner