Кошик
21 відгук
promo_banner

МОДУЛЬНІ ПЛИТИ ТМ «OSTA» УКЛАДЕНІ НАВКОЛО ЛЬОДОВОЇ АРЕНИ «MARIUPOL ICE CENTER»

МОДУЛЬНІ ПЛИТИ ТМ «OSTA» УКЛАДЕНІ НАВКОЛО ЛЬОДОВОЇ АРЕНИ «MARIUPOL ICE CENTER»

У місті Маріуполі, проспект Перемоги, 75/45 був побудований новий льодовий центр «MARIUPOL ICE CENTER». Для облаштування підлоги, безпосередньо навколо льодової арени, були використані модульні плити компанії ТМ «OSTA».

Площа навколо льодової арени, на якій була покладена модульна підлога ТМ «OSTA», склала 430 м.кв., для укладання використали 880 модульних плит полегшена «Кольчуга».

Підлогове покриття для льодової арени – це не тільки майданчик, залитий льодом, це ще і покриття, навколо льодової арени або хокейної коробки. На лід приходять різні категорії людей, одні впевнено стоять на ковзанах, а інші тільки вчаться. Тому головною вимогою для льодової арени є безпека, підлогове покриття навколо льодової арени повинно бути ковським і стійким до лез на ковзанах. Найкращим варіантом підлогового покриття для льодової арени, хокейних стадіонів та льодових стадіонів є модульні підлоги з ПВХ. За своїми характеристиками вона ідеально підходять для умов в таких приміщеннях:

 • ПВХ плити витримують низькі температури.
 • Не ковзають.
 • Хороша товщина ПВХ плити сприяє травмобезопасности.
 • ПВХ плита амортизує при ходьбі і не зашкодить лезо ковзанів.
 • Пошкоджений фрагмент модульної ПВХ плити можна запросто видалити і замінити новим.

Модульне підлогове покриття для ковзанок стійке до дії вологи і не викликає ніяких складнощів в процесі вбирання. Модульна плита витримує великі навантаження і при цьому не втрачає свій зовнішній вигляд, завдяки цьому покриття навколо ковзанок виглядає доглянуто.

   

Інші статті
 • Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
  Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
  Коли мова йде про безпеку, кожна деталь має значення. Інноваційні технології змінили підхід до створення бомбосховищ і забезпечення їх надійністю. Серед ключових елементів, які грають критичну роль у забезпеченні безпеки і комфорту в бомбосховищі, модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" стала справжньою революцією.
 • Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
  Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
  Складські приміщення вимагають надійних та практичних рішень для підлоги, які можуть витримати великі навантаження та забезпечити безпечність і ефективність робочих процесів. У цьому контексті модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» стає відмінним вибором. Давайте розглянемо, чому модульна підлога є ключовим рішенням для складських приміщень і як вона відповідає потребам сучасного бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner