Кошик
21 відгук
promo_banner

МОДУЛЬНЕ ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ НА СКЛАДІ КОМПАНІЇ OOO «DENAL GROUP»

МОДУЛЬНЕ ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ НА СКЛАДІ КОМПАНІЇ OOO «DENAL GROUP»

У компанію TM «OSTA» звернулася компанія OOO «Denal Group» — (р. Київ, вул. Срібнокільська, 3А), яка спеціалізується на здачі в оренду і продажу складського б/в обладнання в Україні, таких як навантажувачі, електроштабелери і річтраки.

ПВХ покриття для складу. При облаштуванні приміщення складу та виробництва велику роль має підлогове покриття, яке повинно забезпечувати хороше зчеплення для спецтехніки (навантажувачів, электроштабелеров, річтраків тощо). Краще рішення для таких приміщень – це підлогове покриття з ПВХ. Модульні плити TM «OSTA» мають високі показники стійкості до механічних навантажень і хімічно інертним, а також нескладно в прибиранні та ремонті.

Переваги покриття з ПВХ:

 • Не вбирає і не пропускає вологу;
 • Безпечно для здоров'я людей і навколишнього середовища;
 • Має протиковзку поверхню;
 • Інертно до впливу хімічних речовин (кислот, масел, бензину і інших);
 • Не пошкоджується при падінні важких предметів і точкових ударів;
 • Розраховане на експлуатацію не менше 20 років;
 • Стійкість до впливу високої температури;
 • Просто й швидко монтується на існуючі тверді чи насипні підстави;

Керівництво Компанії OOO «Denal Group» придбали 70 квадратних метрів модульних плит посилена «Павук». Плити були покладені на складі в найкоротші терміни. Замовник залишився задоволений вибором модуль-плити.

 

    

Інші статті
 • Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
  Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
  Коли мова йде про безпеку, кожна деталь має значення. Інноваційні технології змінили підхід до створення бомбосховищ і забезпечення їх надійністю. Серед ключових елементів, які грають критичну роль у забезпеченні безпеки і комфорту в бомбосховищі, модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" стала справжньою революцією.
 • Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
  Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
  Складські приміщення вимагають надійних та практичних рішень для підлоги, які можуть витримати великі навантаження та забезпечити безпечність і ефективність робочих процесів. У цьому контексті модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» стає відмінним вибором. Давайте розглянемо, чому модульна підлога є ключовим рішенням для складських приміщень і як вона відповідає потребам сучасного бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner