Кошик
21 відгук
promo_banner

МОДУЛЬНЕ ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ ГЕОРЕШІТКА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ MOTO OPEN FEST 2021

МОДУЛЬНЕ ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ ГЕОРЕШІТКА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ MOTO OPEN FEST 2021

Moto Open Fest 2021 – всеукраїнський фестиваль мотоциклетної культури, спорту, популяризації мототуризму і живої музики, яке було проведено 25-27 червня в парку Муромець м. Київ! У заході взяли участь понад сорок тисяч людей.

Організатори заходу: Київська федерація мотоспорту і команда Atlas Weekend під егідою Київської міської державної адміністрації.

Для облаштування площі і стоянки під проведення фестивалю організаторами було використано 8700 модульних плит георешітка.

Секції модульних плит ТМ «OSTA» зручно транспортувати складеними на палети, і вони дуже просто і швидко монтуються, що дозволяє обладнати модульною підлогою з ПВХ великі площі в дуже короткі терміни.

Модульна ПВХ плита георешітка представляє собою поєднані між собою циліндри діаметром 40 мм і висотою 32 мм. Модульні плити з’єднуються між собою замками типу «ШИП-ПАЗ». При зборі в робочій площині утворює стійкий каркас, який призначений для фіксації наповнювача (грунт, кварцовий пісок, бетон і т.п.).

 

Інші статті
  • Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
    Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
    Коли мова йде про безпеку, кожна деталь має значення. Інноваційні технології змінили підхід до створення бомбосховищ і забезпечення їх надійністю. Серед ключових елементів, які грають критичну роль у забезпеченні безпеки і комфорту в бомбосховищі, модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" стала справжньою революцією.
  • Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
    Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
    Складські приміщення вимагають надійних та практичних рішень для підлоги, які можуть витримати великі навантаження та забезпечити безпечність і ефективність робочих процесів. У цьому контексті модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» стає відмінним вибором. Давайте розглянемо, чому модульна підлога є ключовим рішенням для складських приміщень і як вона відповідає потребам сучасного бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner