Кошик
22 відгуків
promo_banner

МОДУЛЬНЕ ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ ТМ «OSTA» У СТАЙНІ

МОДУЛЬНЕ ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ ТМ «OSTA» У СТАЙНІ

У компанію «OSTA» звернувся власник стайні м. Києва. Через те, що ми маємо досвід роботи з подібного типу об’єктами, нами було запропоновано оптимальне рішення задачі з укладання модульних підлог у стайні, які були б стійкі до інтенсивних навантажень тварин, а також протиковзьке.

Компанія «OSTA» запропонувала застелити приміщення стайні модульними ПВХ плитами «Павук» монетка.

Перевага цього варіанту – високі амортизуючі властивості й гігієнічність, що сприяє здоровому зберіганню коней. І що не менш важливо таке покриття буде захищати від пошкоджень суглоби та копита коней. Оскільки покриття протиковзьке, це зменшує ймовірність падіння коня. Також плюсами таких підлог є висока стійкість до хімічних речовин, температурних коливань і навантажень, вони мають великий термін експлуатації і прості в монтажі та демонтажі.

Модульні плити TM «OSTA» не тільки функціонально підходять для покриття підлоги в стайні, а й виглядають дуже акуратно і стильно.

Власником стайні була обрана модульна плита «Павук» монетка в кількості 306 шт. Загальна площа для монтажу плит склала 150 м.кв. Придбавши модульні плити в TM «OSTA» замовник гарантовано отримав якість і безпеку для тварин.

 

Основні вимоги для підлогового покриття в стайні:

 • знижує рівень шуму (стукіт копит в стайні буде чути менше)
 • стійкість до навантажень
 • протиковзька властивість
 • простота прибирання
 • довговічність
 • екологічність
 • теплоізоляція
 • гігієнічність

      

Інші статті
 • Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
  Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
  Коли мова йде про безпеку, кожна деталь має значення. Інноваційні технології змінили підхід до створення бомбосховищ і забезпечення їх надійністю. Серед ключових елементів, які грають критичну роль у забезпеченні безпеки і комфорту в бомбосховищі, модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" стала справжньою революцією.
 • Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
  Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
  Складські приміщення вимагають надійних та практичних рішень для підлоги, які можуть витримати великі навантаження та забезпечити безпечність і ефективність робочих процесів. У цьому контексті модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» стає відмінним вибором. Давайте розглянемо, чому модульна підлога є ключовим рішенням для складських приміщень і як вона відповідає потребам сучасного бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner