Кошик
21 відгук
promo_banner

МОДУЛЬНА ПІДЛОГА ТМ «OSTA» В ОПТОВОМУ ПРОДУКТОВОМУ МАГАЗИНІ «ДЕЛІКАТ»

МОДУЛЬНА ПІДЛОГА ТМ «OSTA» В ОПТОВОМУ ПРОДУКТОВОМУ МАГАЗИНІ «ДЕЛІКАТ»

У компанію TM «OSTA» звернулася компанія «Делікат», яка займається продажем якісних продуктів харчування, а також найсвіжіших фруктів та овочів за низькими цінами. Замовнику в оптовий магазин-намет продуктів (вул. Руставі, 13, Черкаси) знадобилося бюджетне якісне підлогове покриття S=250 м2, яке відповідає всім необхідним критеріям замовника (мобільність, швидкість монтажу, гладка поверхня, витримувати навантаження гідравлічного візка більше 2т. при укладанні на ґрунт).

Зваживши всі побажання замовника, спеціалістами нашої компанії було запропоновано виконати підлогу з декількох видів плит (сендвіч), для цього була обрана модуль-плита «Павук» у виконанні «Гладка» посилена 523 плит (чорного кольору) та модуль-плита георешітка 538 плит, також при укладанні використовувався геотекстиль 120 г/кв.м – 250 м2.

Правильно вибране, якісне покриття для підлоги дійсно може покращити атмосферу торгового центру або магазину. Завдяки хорошій звукоізоляції, продуманому дизайну та високому рівню зносостійкості, покриття для підлоги з ПВХ ТМ «OSTA» чудово підходять для будь-якого об’єкта в сфері торгівлі. Фахівці компанії ТМ «OSTA», допоможуть вам підібрати модульні плити для вашого проекту, і створити привабливий простір, що покращує купівельний досвід і дозволяє чітко ідентифікувати наш бренд як якісний і викликає довіру.

Модульні плити було укладено фахівцями компанії ТМ «OSTA» у найкоротші терміни.

Замовник залишився задоволений вибором модуль-плити та якістю роботи.

​​​​​​​

Інші статті
  • Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
    Останнє слово в безпеці: Модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" для бомбосховищ
    Коли мова йде про безпеку, кожна деталь має значення. Інноваційні технології змінили підхід до створення бомбосховищ і забезпечення їх надійністю. Серед ключових елементів, які грають критичну роль у забезпеченні безпеки і комфорту в бомбосховищі, модульна підлога з ПВХ ТМ "OSTA" стала справжньою революцією.
  • Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
    Модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» для Складських приміщень: Вибір Якості та Стилю
    Складські приміщення вимагають надійних та практичних рішень для підлоги, які можуть витримати великі навантаження та забезпечити безпечність і ефективність робочих процесів. У цьому контексті модульна підлога з ПВХ ТМ «OSTA» стає відмінним вибором. Давайте розглянемо, чому модульна підлога є ключовим рішенням для складських приміщень і як вона відповідає потребам сучасного бізнесу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner